Když čaj je uměním

Nádherný výběr
V naší základní řadě jsou zastoupeny nejlepší odrůdy čínských, tchajwanských, japonských a indických čajů. Naše nabídka zahrnuje také organický čaj rooibos z Jižní Afriky a wellness směsi z Altaje a z Alp - nejzachovalejších panenskych oblasti na světě. Koncepce značky White Peony je postavena na trojjedinosti luxusu, čistoty a moderností.

Při výběru čajů do čajových lístků našich partnerů se zaměřujeme především na špičkovou kvalitu našich produktů, jejich ekologičnost a nezávadnost, ale přitom nezapomínáme na dokonalou chuť a skvělou vůni. Při sestavování čajového portfolia vybíráme ty nejspolehlivější dodavatele, kteří budou schopni zajistit dodání čerstvých prémiových čajů přímo z čajových zahrad po celém světě.
Zákazníky
Vybrané restarace, kde můžete ochutnat naš čaje
Tři dobré důvody
Každý den usilovně pracujeme na tom, aby život našich klientů byl lepší a šťastnější.
KVALITA
Unikátní, vysoce kvalitní produkt. Všechny čaje a byliny jsou pro nás sbírány ručně jen v přísně určeném období a jsou skutečně luxusním gastronomickým produktem.
BALENÍ
Pěkné a stylové balení našich čajů je odrazem koncepce značky White Peony. Čisté linie, použití prémiových materiálů, jednoduchý a moderní design odráží kvalitu a přírodní původ obsahu.
PŘÍMO Z ČAJOVNÍ ZAHRDY
Vzhledem k tomu, že cesta od výrobce k našim zákazníkům je velmi krátká, zajistíme, že vždy dostanete čerstvý čaj za příjemnou cenu.
Made on
Tilda